Rakipsiz Hepsi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rakipsiz Hepsi

ÇOK KOLAY MOD S.MOD VE ADMİN OLMA İMKANINI YAKALAMAK İSTİYORSAN ÜYE OL!!

AnasayfaAnasayfa  lt;img src=lt;img src=  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

BiZ BuNu yAşAdIk vE kOrKuDaN bİtTiK...(OKUMANIZ LAZIM)

3 posters
YazarMesaj
|~ChiLékLi_Khuraßié~|
s.moderatör
s.moderatör
|~ChiLékLi_Khuraßié~|

Hangi Takımlısın : BiZ BuNu yAşAdIk vE kOrKuDaN bİtTiK...(OKUMANIZ LAZIM) Fenerbhcdeox6
Ruh Halin : BiZ BuNu yAşAdIk vE kOrKuDaN bİtTiK...(OKUMANIZ LAZIM) D2681c5f01295d998add337wk4
Sanal Hayvanın : BiZ BuNu yAşAdIk vE kOrKuDaN bİtTiK...(OKUMANIZ LAZIM) 9keleb10vq3
para :
BiZ BuNu yAşAdIk vE kOrKuDaN bİtTiK...(OKUMANIZ LAZIM) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100BiZ BuNu yAşAdIk vE kOrKuDaN bİtTiK...(OKUMANIZ LAZIM) Right_bar_bleue

hangi hepsi kızı?? : BiZ BuNu yAşAdIk vE kOrKuDaN bİtTiK...(OKUMANIZ LAZIM) 16282x10

BiZ BuNu yAşAdIk vE kOrKuDaN bİtTiK...(OKUMANIZ LAZIM) Empty
MesajKonu: BiZ BuNu yAşAdIk vE kOrKuDaN bİtTiK...(OKUMANIZ LAZIM)   BiZ BuNu yAşAdIk vE kOrKuDaN bİtTiK...(OKUMANIZ LAZIM) EmptyÇarş. Ağus. 27, 2008 4:44 pm

ßiz 8.sınıfa giden iki arkiyiz B.... ve B.... isim vermeye gerek yok sanırım bi gün kar yağdı okuldayız fen öğretmeninin kızı hastalanmış o yüzden gelememiş sabah ilk ders din 2.ders inkilap 3 ve 4 fendi.ayrıca o gun rehberli ve bilgisayar dersleri oldugu için okuldan kaçtılar sadece bizim gruo kaldı biz ve diğer grup arkilerimiz(bizden başka 5i)korkunc hikayeler anlatalım dedik.nerde ne korkunç hikaye varsa anlattık ürpertici olsun die kapıyı kapattık ısıkları söndürdük.bizim sınıfta projeksiyon makinası (yansıtma)oldugu için siyah perde falan var. onuda cekince sınıf berbat karanlık oldu hikayleer bizi korkutmuyordu.biz öylesine dalmışız ki saatin kaç oldugunu falan unutmusuz.arkilerden biri saate baktı saat zilin çalmasına 3bucuk dk falan var.bizde hazırlandık montlarımızı giydik çantaları topladık arkilerden biri perdeyi dieri kapıya doğru yöneldi perde inanırmısınız açılmadı.kapıyı M.... zorlayarak açtı.dısardaki koridordaki camdan dışarı baktık dısardaki bembeyaz kar yok olmuş sokakta kimse yoktu.ısıklar söndü ve okul kapkaranlık.uzaktan iki tane yan yana havada kırmızı ışık gördük lambanın anhtarına dogru yurudüm.lambaya dogru elimi uzattım elimin üstünde el vardı.arkadaşlar sandım ama anhtarı açtıgımda yanımda kimse yoktu arkadaşlar kapını önünde iç içe girmişlerdi.sonra o havadaki ışık yok oldu fenci bize dogru gelio ayakları o kadar büyük ki 55 numara falan simsiyah giinmiş.ayaklarını farkettirmedik fenciyle sınıfa girdik.öğretmenim ders işleyelim falan dedik bize bagırdı ve bize insanlarda olusan hastalıkları anlatacağını söledi.tahtaya gecti ve bişeyler yazıodu.ben b.....'e bi kağıtla buna caktırmadan kaçalım yazan bi kağıt verdim ve bunu hepimiz okuduk.öğretmene öğretmenim dısarı çakıop kartopu oynayalım sonra ders işleriz dedik.tmm dedi ve cıktık.çantaları yanımıza almadık kapıdan çıkar çıkmaz KAÇIN die bagırdık.hepimiz kaçtık.çarşıda işhanın önünde buluştuk sonra ne yapalım ne ypalım derken o....'ın yanımızıda olmadıgını farkettik o.... bize onun cin oldugunu söledi.bizi teker teker kendi alemine götürceğini söledi ve evimize gidelim dedi.sonra herkes evine gitti akşam hepimiz aynı yasadıklarımıız rüyamızda gördük sabah okula cekinerek geldik ve anlattık.o saatler oldugunda bizim okulda bilgisayar dersi varmış.arkilere anlatmadık ders sizce nasıldı falan ded,k ve bi daha asla böle şeyler yapmadık.o.... ben ve B.... tedavi gördük bi daha böle şeyler yapmıozz.siz siz olun sizde yapmayın...

Bunu Ben Yaşamadım haa...başka biri yaşamış Very Happy
http://hepsiciyizfanclub.hareketforum.biz/
ADMİN_-_HEPSİ
Admin
Admin
ADMİN_-_HEPSİ

Rep Ver : 20
Hangi Takımlısın : BiZ BuNu yAşAdIk vE kOrKuDaN bİtTiK...(OKUMANIZ LAZIM) Fenerbhcdeox6
Ruh Halin : BiZ BuNu yAşAdIk vE kOrKuDaN bİtTiK...(OKUMANIZ LAZIM) D2681c5f01295d998add337wk4
Sanal Hayvanın : BiZ BuNu yAşAdIk vE kOrKuDaN bİtTiK...(OKUMANIZ LAZIM) Kkio31mh4lj1tt2
para :
BiZ BuNu yAşAdIk vE kOrKuDaN bİtTiK...(OKUMANIZ LAZIM) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100BiZ BuNu yAşAdIk vE kOrKuDaN bİtTiK...(OKUMANIZ LAZIM) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: BiZ BuNu yAşAdIk vE kOrKuDaN bİtTiK...(OKUMANIZ LAZIM)   BiZ BuNu yAşAdIk vE kOrKuDaN bİtTiK...(OKUMANIZ LAZIM) EmptyÇarş. Ağus. 27, 2008 5:21 pm

ay ben bile kendimi orda sandım ssaol
http://rakipsizhepsi.yetkinforum.com
cemreci
s.moderatör
s.moderatör
cemreci

Rep Ver : 20
Hangi Takımlısın : BiZ BuNu yAşAdIk vE kOrKuDaN bİtTiK...(OKUMANIZ LAZIM) Cimbommzv3
Ruh Halin : BiZ BuNu yAşAdIk vE kOrKuDaN bİtTiK...(OKUMANIZ LAZIM) Lqnnng1
para :
BiZ BuNu yAşAdIk vE kOrKuDaN bİtTiK...(OKUMANIZ LAZIM) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100BiZ BuNu yAşAdIk vE kOrKuDaN bİtTiK...(OKUMANIZ LAZIM) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: BiZ BuNu yAşAdIk vE kOrKuDaN bİtTiK...(OKUMANIZ LAZIM)   BiZ BuNu yAşAdIk vE kOrKuDaN bİtTiK...(OKUMANIZ LAZIM) EmptyÇarş. Ağus. 27, 2008 6:22 pm

yha ne ya bu saol
|~ChiLékLi_Khuraßié~|
s.moderatör
s.moderatör
|~ChiLékLi_Khuraßié~|

Sanal Hayvanın : BiZ BuNu yAşAdIk vE kOrKuDaN bİtTiK...(OKUMANIZ LAZIM) 9keleb10vq3
para :

hangi hepsi kızı?? : BiZ BuNu yAşAdIk vE kOrKuDaN bİtTiK...(OKUMANIZ LAZIM) 16282x10

MesajKonu: Geri: BiZ BuNu yAşAdIk vE kOrKuDaN bİtTiK...(OKUMANIZ LAZIM)   BiZ BuNu yAşAdIk vE kOrKuDaN bİtTiK...(OKUMANIZ LAZIM) EmptyÇarş. Ağus. 27, 2008 6:39 pm

Önémsiz xD Bide Ben Böle Korku Hikayelerini Severim Ama Okurken Korkarım Ben bi kere korku filmi izledim önce hoşuma gitti ama film bittikten sonra yatağıma yattım bir türlü uyuyamadım gözlerimi kapatınca filmi görüyodum... Very Happy nerdeyse film yüzünden bayılcaktım..
http://hepsiciyizfanclub.hareketforum.biz/

BiZ BuNu yAşAdIk vE kOrKuDaN bİtTiK...(OKUMANIZ LAZIM)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» OmO (bunu Okuyun)