Rakipsiz Hepsi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rakipsiz Hepsi

ÇOK KOLAY MOD S.MOD VE ADMİN OLMA İMKANINI YAKALAMAK İSTİYORSAN ÜYE OL!!

AnasayfaAnasayfa  lt;img src=lt;img src=  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

kabindeki garip isik(LUTFEN OKUYUN)

YazarMesaj
|~ChiLékLi_Khuraßié~|
s.moderatör
s.moderatör
|~ChiLékLi_Khuraßié~|

Hangi Takımlısın : kabindeki garip isik(LUTFEN OKUYUN) Fenerbhcdeox6
Ruh Halin : kabindeki garip isik(LUTFEN OKUYUN) D2681c5f01295d998add337wk4
Sanal Hayvanın : kabindeki garip isik(LUTFEN OKUYUN) 9keleb10vq3
para :
kabindeki garip isik(LUTFEN OKUYUN) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100kabindeki garip isik(LUTFEN OKUYUN) Right_bar_bleue

hangi hepsi kızı?? : kabindeki garip isik(LUTFEN OKUYUN) 16282x10

kabindeki garip isik(LUTFEN OKUYUN) Empty
MesajKonu: kabindeki garip isik(LUTFEN OKUYUN)   kabindeki garip isik(LUTFEN OKUYUN) EmptyÇarş. Ağus. 27, 2008 4:46 pm

O gün bişeyler olduğunu sabahın ilk saatlerinden itibaren sezmiştik.Kuzenimle beraber alışveriş merkezine gittik.kuzenim kendine kıyafet alacaktı .Bunun için gördüğümüz ilk kişiye kıyafet reyonunu sorduk.Adamsa bize garip garip baktı ve cevap vermedi.Bizde kasiyere gittik.O ise sadece eliyle işaret etti.Orda kimse konuşmuyordu.Çok dikkatimizi çekmişti.Kıyafet reyonunu bulduk fakat oraya gider gitmez elektrikler gitti.Sadece kabinin ışığı yanıyordu.kuzenimle birbirimize sarıldık.Kasaya doğru git tik.Telefonun ışığıyla etrafa baktık.Ama hiç kimse yoktu .Bütün personeller gitmişti.Kapıya doğru koştuk fakat kapılar da açılmıyordu.Kuzenim sesler duyduğunu söyledi.Bağırıp kulaklarını kapatıyordu.Ben çok korkmaya başlamıştım ve ağlamaya başladı.Kendine gelmesi için tokat bile attım fakat bişey değişmedi hatta o kahkahalar atmaya başlamıştı.o anda telefonumun şarjı bitti. Kabinde ışık olduğu için kabine doğru gittim.Ve gerisini hatırlamıyorum.uyandığımda hastanedeydim kuzenimse yoğun bakımdaydı.Bir hafta sonrakuzenim iyileşti ve bana mağazaya gitmeden önceki akşam cin çağırdığını söyledi.
http://hepsiciyizfanclub.hareketforum.biz/

kabindeki garip isik(LUTFEN OKUYUN)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» OmO (bunu Okuyun)