Rakipsiz Hepsi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rakipsiz Hepsi

ÇOK KOLAY MOD S.MOD VE ADMİN OLMA İMKANINI YAKALAMAK İSTİYORSAN ÜYE OL!!

AnasayfaAnasayfa  lt;img src=lt;img src=  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

3 Harfli Evimizde

YazarMesaj
|~ChiLékLi_Khuraßié~|
s.moderatör
s.moderatör
|~ChiLékLi_Khuraßié~|

Hangi Takımlısın : 3 Harfli Evimizde Fenerbhcdeox6
Ruh Halin : 3 Harfli Evimizde D2681c5f01295d998add337wk4
Sanal Hayvanın : 3 Harfli Evimizde 9keleb10vq3
para :
3 Harfli Evimizde Left_bar_bleue100 / 100100 / 1003 Harfli Evimizde Right_bar_bleue

hangi hepsi kızı?? : 3 Harfli Evimizde 16282x10

3 Harfli Evimizde Empty
MesajKonu: 3 Harfli Evimizde   3 Harfli Evimizde EmptyÇarş. Ağus. 27, 2008 4:48 pm

3 HARFLİ EVİMİZDE

bi gün annemden izin alıp ewe arkdşlarımı çağırdm.tabii annemde
halamlardaydı.arkdşlar koyu bi sohbtten sonra cin çağırlım dediler.aslında öle şelere inanmam ama arkdşlara ayıp olmsın die kabul ettim.
etmez olaydm.herşey hazrdı.bzde başladk çaırmaa.sonra fincan '' aranızdn biri bana inanmio yarn onla tawla oynamaa gelcem'' harflerine gldi.bnde haliyle biraz ürktüm.arkdşlar gülüorlardı.meersem bana oyun oynamışlr aysu mıknatsla fncanı oynatmş.her neyse ertesi sbh teyzem aradı '' çk mutsuzum braz dertleşlim '' dedi.annemler o gün dışardaydılar.
sonra teyzm gldi.teyzemin neşesi hç yerne gelmiordu.
konuştukça kötü oluodu.bnde '' teyze sn konuştkça kötü oluon bşka şeyler yapalım mı '' dedim. o da bana tawla oynamaı teklf etti.
birdn aklıma dünkü olay gldi.
ama naslsa kızlarn oyunuydu.we bn hala öle şeylere inanmiordum. neyse tawlaı oynadk we teyzm ewine gidiordu.teyzem tam kapıdn çıktı. telfon çaldı.arayan babamdı we sesi kötü geliodu ''kzm allahtan umut kesilmz belki iileşir die sana habr wermedk ama az önce teyzni kaybettik''
http://hepsiciyizfanclub.hareketforum.biz/

3 Harfli Evimizde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-